top of page

POLIKLINIKA KARDIOLOGICZNA "SERCE"

Dane Placówki:
Serce Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 15
64-100 Leszno
e-mail: serce@farmepo.com

POLIKLINIKA KARDIOLOGICZNA "SERCE"

Poliklinika Kardiologiczna SERCE rozpoczęła pracę w drugim dniu bieżącego stulecia – 2 stycznia 2001 o godzinie 8:00.

Została powołana do funkcjonowania przez zespół leszczyńskich lekarzy kardiologów Violettę Zygmunt, Aleksandra Podemskiego i Witold Piotrowskiego oraz pielęgniarkę Alicję Sochę. Z czasem dołączyli do nas koledzy z ośrodków klinicznych, przyjmujący pacjentów w naszych gabinetach lub konsultujący i operujący naszych pacjentów w ramach współpracy. Zajmujemy się przede wszystkim kardiologią. Efektem naszych starań jest możliwość służenia pomocą dużej liczbie chorych z naszego regionu i okolic.

Postawiliśmy na dostępność otwierając szeroko podwoje dla pacjentów przyjmowanych przez wiele godzin dziennie niemal przez wszystkie dni tygodnia. Postaraliśmy się o łatwy dostęp do naszej placówki sytuując ją w nowoczesnym budynku z dogodnym dojazdem i wygodnym parkingiem.

Postawiliśmy na nowoczesność wyposażając Poliklinikę w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, ratujący życie, rehabilitacyjny oraz archiwizacyjny.

Postawiliśmy na wiedzę - szkoląc się systematycznie w kraju i za granicą, posiedliśmy umiejętności potwierdzone wieloma certyfikatami i akredytacjami zarówno polskich jak i europejskich towarzystw naukowych.

Standardy postępowania podnieśliśmy wprowadzając System Kontroli Jakości potwierdzony certyfikatem ISO 9001 nadanym przez instytucję TUV NORD.

Znaczna część naszych pacjentów ma możliwość korzystania z naszych usług dzięki finansowaniu przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dla wymagających dodatkowych świadczeń uruchomiliśmy możliwość przyjęć poza systemem refundacji NFZ.

Naszą misją jest zapewnienie pacjentom kompleksowej opieki medycznej, dlatego proponujemy wyjątkową, wzajemnie uzupełniającą się strategię leczenia, obejmującą trzy działy naszej Polikliniki:

Poradnia Kardiologiczna
Zakład Przyrodoleczniczy
Infuzjoterapia Dożylna

bottom of page