top of page

CENTRUM MEDYCZNE MED-GASTR

Dane placówki:
Centrum Medyczne Med-Gastr spółka z o.o.,
ul. Mokra 4
91-034 Łódź
https://medgastr.pl/
e-mail: med-gastr@farmepo.com

CENTRUM MEDYCZNE MED-GASTR

Centrum Medyczne Med-Gastr zostało założone w 2002 roku przez dr n. med. Arkadiusza Mamosa. Od samego początku zwracamy szczególną uwagę na diagnostykę i leczenie chorób żołądkowo-jelitowych. Skuteczność i precyzję zawdzięczamy nie tylko wieloletniemu doświadczeniu, ale także zespołowi wykwalifikowanych specjalistów medycznych oraz sprzętowi najnowszej generacji – centrum wyposażone jest m.in. w ultracienki wideogastroskop oraz zestaw endoskopów Olympus, który umożliwia obrazowanie w wysokiej rozdzielczości (HD), archiwizację obrazu oraz Narrow Bandwidth Imaging (NBI). W ostatnich latach wykonaliśmy tysiące badań endoskopowych (gastroskopia, kolonoskopia, bronchoskopia, rektoskopia i inne), pomagając innym pacjentom radzić sobie z ich dolegliwościami zdrowotnymi.

Nasi lekarze, którzy mają dostęp do najwyższej jakości zaplecza diagnostyczno-laboratoryjnego, udzielają konsultacji uwzględniających indywidualne potrzeby każdego pacjenta. Mają do dyspozycji m.in. laboratoria diagnostyki ultrasonograficznej i kardiologicznej, w których wykonywane są badania ultrasonograficzne, EKG, badania wysiłkowe, echo serca, a także EKG i rejestrator ciśnienia.

Kliniki wchodzące w skład naszej placówki:
• gastroenterologiczna z pracownią endoskopową dla dorosłych
• gastroenterologiczna z pracownią endoskopową dla dzieci
• chirurgiczne i proktologiczna
• chirurgia ogólna
• chirurgia onkologiczna
• dermatologiczna
• leczenie dietetyczne i leczenie otyłości
• hepatologiczna
• kardiologiczna
• leczenie zaburzeń snu (jedne z nielicznych w całym kraju)
• psychologiczne i psychiatryczne

Dysponujemy potężną bazą, w skład której wchodzą:
* laboratorium kardiologiczne (EKG, HOLTER RR, EKG HOLTER, TEST WYSIŁKOWY)
* pracownia endoskopowa (3 sale zabiegowe w pełni i nowocześnie wyposażone, możliwość badania EUS)
* laboratorium ultrasonograficzne
* punkt zbierania materiału biologicznego

Nasza placówka posiada również szpital z salą operacyjną, własną sterylizatornią oraz komfortowe pomieszczenia dla pacjentów. Zabiegi chirurgiczne wykonujemy z wykorzystaniem sprzętu laparoskopowego (minimalnie inwazyjnego), co pozwala zmniejszyć ból i skrócić okres rekonwalescencji. Szpital posiada oddział chirurgii ogólnej oraz dwa oddziały: chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, a także chirurgii ortopedycznej. Pacjentów zmagających się z dolegliwościami jamy brzusznej zapraszamy do skorzystania z usług świadczonych przez Centrum Szybkiej Diagnostyki Bólu Brzucha – tam można wykonać wszystkie niezbędne badania i w ciągu zaledwie jednego dnia poznać przyczynę swoich problemów. Ponadto na terenie szpitala funkcjonuje laboratorium, wyniki badań uzyskuje się nawet w ciągu godziny.

bottom of page