top of page

NZOZ TWOJE ZDROWIE

Dane placówki - Siedziba główna:
NZOZ "Twoje Zdrowie EL" Sp. z o.o.
ul. Elizy Orzeszkowej 13
82-300 Elbląg
http://www.twojezdrowie.eu/
e-mail: twojezdrowie@farmepo.com

NZOZ TWOJE ZDROWIE


Centrum medyczne "Twoje Zdrowie" na rynku usług medycznych woj. warmińsko-mazurskiego działa od ponad 20 lat. Zapewnia opiekę medyczną zarówno w ramach poradni POZ jak i specjalistycznych. Porad zasięgają pacjenci ubezpieczeni w NFZ oraz ubezpieczeni komercyjnie. Jest również możliwość umówienia wizyty prywatnej.

Większość lekarzy posiada doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych. Nabyli je nie tylko w naszej placówce, ale również w szpitalach specjalistycznych na terenie Elbląga i Gdańska.
Nasz ośrodek badań klinicznych specjalizuje się w prowadzeniu badań w poniższych specjalizacjach:

• gastroenterologiczna
• kardiologiczna
• diabetologiczna
• endokrynologiczna
• otolaryngologiczna
• neurologiczna
• okulistyczna
• pulmonologiczna
• dermatologiczna
• ortopedyczna

"Twoje Zdrowie" zapewnia również opiekę w ramach POZ. Posiada punkt szczepień dla osób dorosłych. Personel pielęgniarski liczy 7 osób, a koordynatorski 2 doświadczonych koordynatorów.
Placówka wyposażona jest w gabinety specjalistyczne:
- kardiologiczny, gdzie wykonywane są badania diagnostyczne: echo serca, próba wysiłkowa, EKG, holter ciśnieniowy, holter EKG,
- okulistyczny, którego wyposażenie pozwala na przeprowadzenie pełnego badania okulistycznego zarówno u dzieci jak i dorosłych
- otolaryngologiczny, wyposażony w videolaryngoskop
- dermatologiczny, wyposażony w dermatoskop

W drugiej lokalizacji przy ul. Robotniczej 79 w Elblągu mieści się poradnia gastroenterologiczna. Nasz wykwalifikowany zespół posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu pacjentów z zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi.
Pacjenci do dyspozycji mają dwie pracownie endoskopii wyposażone w sprzęt najnowszej generacji firmy Fuji, gdzie wykonywane są m.in. kolonoskopie, gastroskopie i sigmoidoskopie. Wykonujemy te badania również w znieczuleniu, w związku z czym dysponujemy salą wybudzeń, respiratorem, sprzętem do kardiomonitoringu oraz znieczulenia.

Posiadamy 3 gabinety zabiegowe oraz punkty pobrań materiału biologicznego zaopatrzone w wirówkę, inkubator, lodówkę i zamrażarkę z monitoringiem temperatury. Pomieszczenia są klimatyzowane.
We wszystkich poradniach zarejestrowanych jest łącznie ponad 25 tys. pacjentów, co daje bardzo duży potencjał rekrutacyjny.
Atutem ośrodka jest fakt, że jest to jednostka prywatna. Przekłada się to na sprawność działania w zakresie merytorycznym i administracyjnym. Badania prowadzone są rzetelnie i terminowo, a kontakty pracujących tu lekarzy pozwalają na ciągłe poszerzanie portfolio współpracujących specjalistów.

Więcej szczegółów na temat tej naszej placówki znajdziecie Państwo na stronie internetowej: http://www.twojezdrowie.eu/

bottom of page